Ogłoszenie

Forum ma już 10 lat

Wszelkie uwagi odnośnie naszego serwera proszę wpisywać w temacie "Serwery" - temat dla wszystkich

Forum przeniesione z domeny www.synowiewiatru.pl ponownie na pun.pl - ZAPRASZAMY do rejestracji tu

#1 2008-12-25 00:20

Lechu

http://lfsworld.net/isonline.Leh73.gif

Punktów :   

Zakończenie sezonu - podsumowanie

Podczas sezonu opuścili nasz team Kumol , Coyote , Under , Gumiś , Borys i Bart
Kumol , Coyote i Under założyli team JDM.
Nasz regulamin wymaga od naszych kierowców ukończenia minimum trzech wyścigów.
Nie ukończyli ich : Doctor , Wox , Lukas i Teter - tych kierowców również żegnamy , bo tak stanowi regulamin.
Oczywiście można składać podanie po raz drugi - mieliśmy takie dwa przypadki.
Kierowcy którzy byli przyjęci w trakcie sezonu powinni ukończyć :
na 8 wyścigów do końca sezonu dwa z nich
na 4 wyścigi do końca sezonu jeden z nich
Nie spełnił tego warunku tylko Ex-driv3r i pomimo wysiłku jaki włożył w wykonanie dla nas skinów,
może tylko złożyć podanie na nowo.
Na osiem możliwych do przejechania wyścigów ukończył jeden - to za mało.

Ogółem więc odpada dziesięciu ludków z trzydziestu. Dużo . Może następny sezon będzie lepszy.
W związku z takim ubytkiem w składzie bardzo proszę rekrutantów i kierowców o werbowanie
kandydatów i okazanie chętnym pomocy aby było z kim jeździć w następnym sezonie.

Teraz dobre wieści : )

Podczas tego sezonu bardzo dużo kierowców zakupiło licencję s1 lub s2.
Od nowego roku ruszają więc na poważnie wyścigi na torach s1.
Czekaja nas zmiany w punktacji i zasadach wyścigów. Wszystko powinno być dopięte do 4 stycznia albo nawet troszkę wcześniej. Wszystko będzie ogłoszone na forum.

Z kierowców DEMO na szczególne wyróżnienie zasługuje Asia. Właściwie to ona wygrała Demo bo Troll ma s2 : ) - za te drugie miejsce , koleżeństwo , nie konfliktowość i ostatnio większe zaangażowanie w sprawy teamu dostała  "pod choinkę" licencje s1 - Witamy w składzie s1.

Jeżeli w w następnym sezonie uda się szybko uzupełnić skład grupy DEMO i przeorganizować tak wyścigi aby grupa pierwsza była zawsze pełna to za zwycięstwo w DEMO będzie także nagroda - licencja s1.
Skromna ale niestety ciężko ze sponsorami takich nagród a Mikołaj jest tylko raz w roku : )

Powodzenia i zapraszam na ostatni w tym sezonie wyścig . Ciężki bo ponad półtoragodzinny. Niedziela godzina 17-ta - transmisja na remote dla wszystkich : )

Pozdrowienia dla wszystkich . Leszek.

Ostatnio edytowany przez Leh73 (2008-12-29 21:14)

Offline

 

#2 2008-12-26 11:55

 Asia

Kierowca

Punktów :   

Re: Zakończenie sezonu - podsumowanie

wielkie zeskoczenie miałam gdy otrzymałam prezent,
bardzo Wam wszystkim dziękuje
słów mi brak
CIESZE SIĘ BARDZO ŻE MOGĘ BYĆ Z WAMI

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Rogowo campingi bokser szczeniaki Kursy Norel mandelic acid tanie przyczepy samochodowe